ארון המציאות
מכירי ו"מוקירי" התרגלו לפנות אלי בשאלה "אולי את יודעת איפה ניתן להשיג בזול...???" והאמת שבדרך כלל אני יודעת. רק תגידו לי מה אתם צריכים ולי תהיה הכתובת. הדף הזה שנקרא "שווה שיהיה בבית" יעודכן בכול זמן נתון על מכירות והצעות לקניות שוות במיוחד, במחירים אטרקטיביים וכדאיים. תנסו, ואולי תתמכרו. במידה וגם לכם יש מידע על סייל מצוין שמתרחש כרגע מתחת לאף, כתבו לי למייל, אני מבטיחה לערוך את זה ולעלות לאתר בתוספת קרדיט ותודה גדולה אישית ממני....
תגובות: -1   צפיות: -1
לאלו בינינו שחלמו לרפד את הספה....
לצער כולנו ריפוד מחדש של רהיט בארץ זה עסק יקר. רוב חברות הבדים מבקשות סכומי עתק שנעים בין 400 ש"ח למטר ועד אלפי שקלים. אז לאלו מכם שחלמו על החלפת הריפוד לספה האהובה ולא הצליחו לעמוד בהוצאות, "POTTERYBARN" האהובה עליי במיוחד מאפשרת לכם עכשיו לקנות בדים מקסימים ללא עלות משלוח ובמחיר מצחיק שנע סביב המאה ש"ח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
איזו מין חיה זו ינשוף?
West Elm זה מסוג החנויות שכול פעם שאני משוטטת בו אינטרנטית, אני חושבת שחבל שהיא לא מגיעה כבר לארץ. זו לא החנות היחידה דרך אגב. החדשות הטובות היא שולחת את מוצריה לכול העולם......והחדשות הטובות עוד יותר שלפעמים גם בלי דמי משלוח, ואני פה להתריע!!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
זה פלסטיק שנקרא קוקוס!!!
אני חובבת מציאות...........זה די ידוע. אני אוהבת דברים יפים, אני רק שונאת שהמחיר גורם לי להתייחס אליהם בחרדת קודש!!! מוצרים ולא משנה מה הם: ספה מזלג או שמיכה נועדו לשרת אותי ולא להפך. ולכן כמו שאני אוהבת להתייחס להכול בנינוחות, כך גם למוצרים שאני קונה. ואם זה נשבר אחרי שנה, או מחזיק רק שלוש שנים, איך מפחי נפש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ה- "Sushipot" אחת החנויות היותר מדליקות
ה- Sushipot זו חנות שכול פעם שיוצא לי לבקר בה, בא לי לקנות חצי ממנה, מבלי שיהיה לי שום רעיון מוגדר למה אני צריכה את הדברים שנמכרים. חנות הוינטא'ג הזו בבעלותה של Suzanna Scott מקנזס בארה"ב תגרום לכם לרצות לקנות ללא הבחנה וגם אם תצליחו להתאפק , היא לפחות תגרום לכם לחייך!!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לפעמים פשוט קשה לעמוד בפיתוי
עבודות היד האלו מגיעות מאירלנד מחנות בשם DarcyWoodCraft . הן לא יקרות ומתוקות להחריד. אם לחברה או לבת של חברה יש יום הולדת, זו המתנה המושלמת!!! גם עבודת יד גם עם ריח של חוץ לארץ, וגם אי אפשר ממש לטעות!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1